30 Kasım 2023  Perşembe   ANA SAYFA   |  HAKKIMIZDA   |  HİZMETLERİMİZ   |  ANTALYA   |  ÖNEMLİ BİLGİLER   |  FAYDALI LİNKLER   |  İLETİŞİM  
SATILIK
KONUT - ARSA / ARAZİ - İŞYERİ
TURİSTİK TAŞINMAZ
KİRALIK
KONUT - ARSA / ARAZİ - İŞYERİ
TURİSTİK TAŞINMAZ
GÜNCEL İLANLAR
TALEP FORMU
AHT Harita

Hizmetlerimiz
Danışmanlık – Ekspertiz - Kiracı Temsilciliği - Satıcı veya Mal sahibi Temsilciliği - Proje Pazarlama

Bürokrasi Takibi
Müşterilerimizin Her türlü alım-satım, kiralama işlemleri ile ilgili tüm bürokratik işlemlerinin takibi bu konuda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile eksiksiz ve zamanında yaparak olabilecek mağduriyetlerin önüne geçmelerinde yardımcı oluyoruz.

Transfer
Müşterilerimizi kendi araçlarımızla Havaalanından karşılayarak konaklama yerlerine konforlu, rahat bir şekilde ulaştırıyor, Konaklama süresi sonunda tekrar havaalanına transferini gerçekleştiriyoruz.

Konaklama
Müşterilerimize; istedikleri tarihler arasında rahat ve güvenilir bir şekilde konaklayabilecekleri lüks oteller için rezervasyon hizmeti sunuyoruz. Konaklama başlangıç ve bitişinde transfer aracımız ile transferlerini yapıyor tatil başlangıcından bitişine kadar her an konforlu ve rahat bir ortamda zaman geçirmelerini sağlıyoruz .

Araç Kiralama
Müşterilerimize istedikleri tarihler arasında istedikleri tip ve modeldeki araçları kiralayabilmeleri için yardımcı oluyoruz. Güvenilir ve Ekonomik bir şekilde araç kiralamanın zevkini yaşamanızı sağlıyoruz.

Yardımcı Hizmetlerimiz
Aht müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için, hizmet kalitesinden emin olduğu çözüm ortaklarıyla birlikte çalışır.
Dekorasyon: Boya, halı, parke, cam, duşa kabin, kombi, aspiratör, PVC sistemleri, mobilya, beyaz eşya, elektrik ve su tesisatı ,krom balkon ve merdiven korkulukları v.b.

HIZLI EMLAK ARAMA
Durumu
İl
İlçe
Emlak Tipi
BANKA KREDİLERİ
DÖVİZ KURU
USD =
EURO = TL
HAVA DURUMU
design by mescomedia